
Saxy Licks
Deze 3 hippe musici spelen de lekkerste funky pop en soul hits, afgewisseld
met Braziliaanse samba
The Originals weet zich te onderscheiden van andere brassbands vanwege hun originaliteit en creativiteit binnen de groep. De leden passen zich namelijk op elk evenement aan op de wensen van de klant en zijn uitermate geschikt om te boeken voor festivals, bruiloften, corporate event, verjaardagen, parades en winkel openingen.
In de zomer van 2018 heeft deze band zich officieel weten te onderscheiden van de andere bekende groepen in Nederland. De leden van The Originals hebben namelijk de battle of drums in Rotterdam gewonnen en daarmee bewezen dat zij de allerbeste te zijn!
Naast een mooie bekendheid en fanbase in Nederland heeft deze band ook gespeeld in Suriname, Curacao, Frankrijk en zelfs in Engeland hebben zij fantastische show neergezet.
De show van de brassband is een veelzijdige optreden met allereerst aandacht voor muziek, maar ook aandacht voor de huidige armoede en oorlogen in de wereld. Deze brassband voelt zich zeer betrokken bij dit soort zaken en geeft daarom elk jaar een gratis optreden weg aan een organisatie die zich inzet voor het goede doel.
Bent u enthousiast geworden en wilt u een exclusieve boeking maken of wenst u meer informatie? Bel met Erwin voor de mogelijkheden of stuur een e-mail voor een vrijblijvende offerte.
Deze 3 hippe musici spelen de lekkerste funky pop en soul hits, afgewisseld
met Braziliaanse samba
Black Pepper is een uniek concept die bestaat uit een conservatorium geschoolde gitarist met 20 jaar
The Tour is al meer dan 10 jaar één van de beste en meeste geboekte allround
Alle rechten voorbehouden 2023